A Heat Lucky aláöltözet hosszú ujjú felsője kényelmes és kellemes viselet, egyszerre fűti elől a hasat, hátul a csípőt, valamint a lapocka feletti részeket.
Részletek ...
Nagy kapacitású (5200mAh) Li-ion akkumulátorát a ruha jobb oldalán egy zsebben kell a fűtőszálhoz csatlakoztatni. Az akkut egy neporén huzat védi és hőszigeteli, valamit viselését is kellemesebbé teszi. A ruha mosható ekkor az akku csatlakozó vízmentesen ledugózható. Három fűtési fokozat állítható a jobb oldali ujj csuklórészénél elhelyezett gumírozott kapcsolóval. A kapcsolóval halkan, de határozottan kapcsolhatjuk ki és be a fűtést, illetve állíthatjuk a 3 fokozatot. A kapcsoló színekkel jelzi a beállított fűtés intenzitást és négy külön leddel az akku töltöttségét. Anyaga 94% polyester, 6% spandex, mely kellő rugalmasság mellett kiváló tartósságot biztosít.
Derék méretek:
akku: 5200mAh, 7,4V, töltő: 8,4V, 1,2A
Kiváló választás mindazoknak, akik kültéren vagy fűtetlen helységben végeznek tevékenységet. Egyaránt ajánljuk vadászoknak, horgászoknak, túrázóknak, kerékpárosoknak, motorosoknak, síelőknek, fegyveres testületek dolgozóinak, építőipari dolgozóknak és mindenkinek, aki nem szeret fázni.
Kérem csak akkor látogassa meg weboldalunkat, ha ÖN kifelyezetten ilyen irányú szakmai tartalmakat keres és az IGEN gombra kattintva kijelenti, hogy szakmai érdeklődő, elmúlt 18 éves, és a lapon található információkra szakmai célből van szüksége!
Minden egyéb esetben felkérjük, hogy ne tekintse meg az adott oldalt.